22 uwagi do wpisu “Po, po, po, po, po, po… Lipton!

 1. Boi się. Ton nagraniowy, dobrze powiedziane. :p
  Grożą tobie?
  Tak sięwłaśnie kończy usilne stronienie od alkoholu.
  A co to? Msza Kamila? Żałobna?

  Ty fajna babka, Julitka, jesteś! :p
  Nie mów nowa era! Ja jestem przed maturą.
  Jak to chowa słodycze? TO wy nie macie wspulnoty majątkowej?
  Ja lubięczekoladę, przywieźcie jutro!
  O, ściszyło się! :d

 2. Czy moje wiadomości do ciebie dochodzą? Bo nie ma od ciebie odzewu. Tym bardziej, że rzyczenia Ci złożyłem. Więc, jeśli nie przeczytałeś pisze je tu.
  Jaknajwięcej dobra w studiowaniu, cierpliwości do ludzi, matematycznych zagwozdek co da się je rozwiązać dla Ciebie w owym dniu i nie tylko. Życzę też łaski, co oświetli drogę zawiłą i wsparcie Matki co za Tobą mórem stoi.

 3. Wszystkiego najlepszego stary kawalerze….Yyyy, a właściwie młody, 😀 Wszystkieg dobrego na drogiej nowie szczęścia….A nie nie, to chyba inaczej idzie. Na nowej drodze do szczęścia…Coś w tych tymbarkach jest, bo ja też piję je litrami 😀 😀 😀

 4. Talpa, Ty paplo jedna!
  Nie, nie mamy wspulnoty majątkowej. Odnoszę wręcz wrażenie, że jeszcze wiele tajemnic Dawid chowa przede mną. Tym niemniej to nam z Talpą (głównie) i paroma innymi osobami (wymienię, jak będą chcieć) udało się zachować tajemnicę pod pozorem obejrzenia wielkiej szafy w moim pokoju (Kamil, pamiętasz?).
  Dawidzie, a potomnym i Tobie przy okazji przypominam o czujniku na dnia koniec. I niech się zastanawiajo, o co nam chodzi.:)

 5. Świetny wpis i podział obowiązków też. Rozumiem Julitko, że oni zmywać nie potrafią, więc aby uniknąć katastrofy, postanowiłaś sama się tym zająć. 😀
  Ten walc to jak mi się zdaje Piraci z Karaibów, a co do tego, że jeszcze nie jesteście pijani, muszę przyjechać do was z moim dyktafonem. Wtedy nagramy wpis audio w zwolnionym tempie i wrzucimy tak samo jak zabawę, co się rozkręcała, kiedy ostatnio odwiedzałem Dawida. 😛

 6. To Wam podpowiem: Klawisza to Dawid już ma od dawna, ale jesteście bardzo blisko. To jest coś związanego z klawiszem.
  P.S. Szarlotki już ni ma, bo jakbyśmy tak do tej pory czekali, aż zgadniecie, to…
  Ale jest za to tort bezowy! 🙂

 7. Krissu, dla Ciebie to ja nawet nową upiekę (Tak, faworyzacją tu jedzie, widzicie to?), ale musisz zgadnąć najpierw, bo tak to nie ma!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *