22 uwagi do wpisu “Po, po, po, po, po, po… Lipton!

 1. Boi się. Ton nagraniowy, dobrze powiedziane. :p
  Grożą tobie?
  Tak sięwłaśnie kończy usilne stronienie od alkoholu.
  A co to? Msza Kamila? Żałobna?

  Ty fajna babka, Julitka, jesteś! :p
  Nie mów nowa era! Ja jestem przed maturą.
  Jak to chowa słodycze? TO wy nie macie wspulnoty majątkowej?
  Ja lubięczekoladę, przywieźcie jutro!
  O, ściszyło się! :d

 2. Czy moje wiadomości do ciebie dochodzą? Bo nie ma od ciebie odzewu. Tym bardziej, że rzyczenia Ci złożyłem. Więc, jeśli nie przeczytałeś pisze je tu.
  Jaknajwięcej dobra w studiowaniu, cierpliwości do ludzi, matematycznych zagwozdek co da się je rozwiązać dla Ciebie w owym dniu i nie tylko. Życzę też łaski, co oświetli drogę zawiłą i wsparcie Matki co za Tobą mórem stoi.

 3. Wszystkiego najlepszego stary kawalerze….Yyyy, a właściwie młody, 😀 Wszystkieg dobrego na drogiej nowie szczęścia….A nie nie, to chyba inaczej idzie. Na nowej drodze do szczęścia…Coś w tych tymbarkach jest, bo ja też piję je litrami 😀 😀 😀

 4. Talpa, Ty paplo jedna!
  Nie, nie mamy wspulnoty majątkowej. Odnoszę wręcz wrażenie, że jeszcze wiele tajemnic Dawid chowa przede mną. Tym niemniej to nam z Talpą (głównie) i paroma innymi osobami (wymienię, jak będą chcieć) udało się zachować tajemnicę pod pozorem obejrzenia wielkiej szafy w moim pokoju (Kamil, pamiętasz?).
  Dawidzie, a potomnym i Tobie przy okazji przypominam o czujniku na dnia koniec. I niech się zastanawiajo, o co nam chodzi.:)

 5. Świetny wpis i podział obowiązków też. Rozumiem Julitko, że oni zmywać nie potrafią, więc aby uniknąć katastrofy, postanowiłaś sama się tym zająć. 😀
  Ten walc to jak mi się zdaje Piraci z Karaibów, a co do tego, że jeszcze nie jesteście pijani, muszę przyjechać do was z moim dyktafonem. Wtedy nagramy wpis audio w zwolnionym tempie i wrzucimy tak samo jak zabawę, co się rozkręcała, kiedy ostatnio odwiedzałem Dawida. 😛

 6. To Wam podpowiem: Klawisza to Dawid już ma od dawna, ale jesteście bardzo blisko. To jest coś związanego z klawiszem.
  P.S. Szarlotki już ni ma, bo jakbyśmy tak do tej pory czekali, aż zgadniecie, to…
  Ale jest za to tort bezowy! 🙂

 7. Krissu, dla Ciebie to ja nawet nową upiekę (Tak, faworyzacją tu jedzie, widzicie to?), ale musisz zgadnąć najpierw, bo tak to nie ma!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *