73 uwagi do wpisu “Papierowy Lew

 1. Sok pomarańczowy mieliśmy wcześniej. A jak to Dawid stwierdził, to było w typowo liptonowej butelce. Nawet smakowało jak lipton, chociaż w sumie, bardziej jak lemoniada. 😉

 2. Po nagraniu słychać, że to chyba jakiś tymbark jabłkowy zfermentowany hehe.
  Pełno tych lwów i papierów, nawet biednego Pajpera atakują w domu;D

 3. Lwica przyjeżdża…
  A mnie w domu nie ma…
  I wszystko jasne!
  Skarby Wy moje, to był lipton, tylko cytrynowy!
  *Buziaczek*

 4. Najlepiej sobie już darujcie to czajenie. Przecież wiadomo, że Lwica zadaje się z Papierkiem i Denisem. Skoro ona zadaje się z nimi, to znaczy, że Denis na pewno jest Dawida przyjacielem i tylko dlatego dostał uprawnienia, czy to nie oczywiste?

 5. Cooooo? TO nawet ja o tym nie wiem, że się zadałam. Znaczy wiem, że lubił mi cisnąć, jak byłam dzieckiem. ALe eeeeee. 😛 Serio? A w takim razie czemu Papierek nie ma uprawnień, to po 1, a po drugie. Denis jest przyjacielem Dawida? na prawdę? Oni się chyba nawet z reala nie znają. Mit o kółeczku obalony ..

 6. No Papierek ma uprawnienia, tylko nie wiesz na pewno o tym Lwica;P
  A Denisa Pajper zna z sieci przecie, na bank są dobrymi znajomymi.
  Kto tam jeszcze jest w kułku? Dawajcie to coś wymyślimy;D

 7. A ty nie jesteś? Też sie z Papirkiem przyjaźnisz. 😛 Dziwie się, że jeszcze uprawnień nie dostałam po dzisiejszym spacerku, po starym mieście. 😛

 8. A tak po za tym, to ciekawi mnie, skąd Zuzler, wzięłaś Denisa. I co CI przyszło do głowy. Przecież go tu nie było. 😛 A ja z reala, też go nie znam. WIęc hmmmm. No, i tak jak powyżej, on nie jest przyjacielem Dawida, oni się nawet z reala nie znają, o ile dobrze kojarzę.

 9. AAA. NO widzisz? 🙂 To ja w sumie też się mogę zaliczać od drugiej strony. Znam Maję, a Maja zna Denisa. 😛 WIęc ja eż go znam, bo znam kogoś kto zna. 😛

 10. No ja z Papierkiem się przyjaźnię, ale Pajpera nie znam, z drugiej strony też znam Maję;P
  Pół Eltena niedługo będzie w kółku adoracji, ehh, żadne to wyróżnienie będzie.

 11. A to na pewno dlatego, żę: z Julitką, Mają i Papierkiem byłam na ICC rok temu, a z Papierkiem to nawet piłam piwerko. Z Dawidem sobie piszemy od czasu do czasu. No a z Denisem to już od trzech lat się kurde znamy, co prawda nie na żywo, ale tyyyleśmy pisali ze sobą… A, no i Balteamowi na zawodach pokazywałam jak się broni w ping-pongu… A z Daszkiem to już w ogóle, przecież my do jednej szkoły uczęszczaliśmy! Jak ja nie jestem w kółku, to tego kółka po prostu nie ma, innej opcji nie widzę.

 12. Mnie to w sumie grupa z ICC wkręciła do kółka, bo wszak poznałam Jamajkę, która zna Dawida, poznałam Talpę, który poznał Dawida i poznałam Papierka, który znał Maję i Kamila i dlatego znał Dawida.

 13. AAAA. To ja dopiero zaczynam swoją kółkową przygodę. CHociaż nie, Papirka znam od stycznia, to wtedy prędzej. <3

 14. Znanie mnie zawsze jest zaszczytem. :p Kinga, może chcesz opowiedzieć, jakie mam talenty w oprowadzaniu po obcych miastach?

 15. Bezczelność ze strony Dawida, że i mnie nie nadał uprawnień. Przecież znamy się od dziesięciu lat, przyjaźnimy, do szkoły razem chodziliśmy. Jak tak można? 😛 Nie mówię już o tym, że z Mają, Julitą i Weroniką, no i z moniką zdarza mi się korespondować. Z weroniką to nawet kiedyś rozmawiałem głosowo przez Messengera. Też powinienem być w kółku. 😀

 16. Kółko graniaste czterokanciaste… E tam – cztero… Wielokanciaste… I ciekawie przynajmniej. Ten zna kogoś, który zna kogoś, który zna kogoś…

 17. Pewnie, że jesteś! Pani Emilko, Pani tez jest, jakby nie było, zna Pani mnie, a ja mam spore znajomości kółeczkowe. nawet lidera znam, WIęc? 😛

 18. Heh, Ambulocent nie narzekaj, co ma powiedzieć @Helenka, która Pajpera wychowała, chyba uprawnień nie ma;P

 19. Ale ja nie znam Denisa, także Maja go nie znała, gdy poznałem Elanor.
  Elanor wkręciła się jakoś tak bez znajomych. 😀

 20. Oczywiście, że przez znajomych sięwkręciła, tylko trzeba lepiej poszukać, na pewno kogoś znała kto znał kogoś kto znał kogoś z was.

 21. A może poznaliście się na jakimś turnusie rehabilitacyjnym, jak mieliście po 4 lata, tak jak ja z Maciejem01, czego nie pamiętam?

 22. Imię Dawid mi się kojarzy z chudym i wysokim kolesiem z tłustymi włosami i autyzmem albo inną dziwną przypadłością.

 23. A mnie się Mariusz kojarzy z takim jakimś nerwowym albo nieśmiałym kolesiem, który przy powitaniu szybko podaje Ci wilgotną dłoń i zaraz ją cofa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *